Skip to content

Hoe leuk is het om helemaal zelfstandig een boek te kunnen kiezen én lezen? Met Het Sprekend Boek kan dat. Het Sprekend Boek is speciaal ontwikkeld voor kinderen met een verstandelijke en motorische beperking. Bladeren en kiezen kan met één knop of met oogbesturing.

Inmiddels staan er ruim 500 prentenboeken online, voor verschillende leeftijden en ontwikkelniveaus en met veel verschillende thema’s, zoals dieren, mensen, natuur of vriendschap. Kinderen kunnen niet alleen zelfstandig lezen, maar ook zelf een boekje kiezen. Via een scanfunctie bladeren ze door de covers, horen de titel, en maken hun keuze met een druk op de knop. Er zijn daarnaast veel persoonlijke instellingen mogelijk: van karaoke-lezen tot automatisch voorlezen, of een geluidje zodra een pagina klaar is.

Het programma werkt via een gewone internetbrowser en is dus geschikt voor gebruik thuis, op school of bij de dagbesteding. Nieuwsgierig? Lees meer informatie op www.hetsprekendboek.nl of probeer het gratis uit.

Back To Top